O firmie

Historia firmy

P.P.U.H. KK KWANT została założona w 1989 roku na mocy postanowienia sądu RHB4352. Siedziba Spółki znajduje się w Żorach (woj. śląskie) ul. Kościuszki 43A. Władzą Spółki jest zgromadzenie Wspólników i Zarząd.

Pracownicy posiadają długoletnią praktykę w biurach projektowych oraz w firmach wykonawczych. Kadra kierownicza gwarantuje wykonawstwo wysokiej jakości uwzględniając zgodność z normami – udziela gwarancji do 24 miesięcy oraz gwarantuje obustronne efekty ekonomiczne.

Firma zatrudnia 17 pracowników, którzy posiadają długoletnią praktykę w biurach projektowych oraz w firmach wykonawczych. Kadra kierownicza gwarantuje wykonawstwo wysokiej jakości uwzględniając zgodność z normami – udziela gwarancji do 24 miesięcy oraz gwarantuje obustronne efekty ekonomiczne.

Nasza Firma zajmuje się kompleksową obsługą klienta w zakresie dostaw urządzeń i materiałów elektrycznych, szaf sterowniczych, rozdzielnic oraz organizacją szkoleń zawodowych dla elektryków.

Przedsiębiorstwo opiera się na dwóch działach: hurtowni elektrycznej i dziale prefabrykacji rozdzielnic n/n do 4000 A. Oferujemy wykonawstwo rozdzielnic w oparciu o posiadaną licencję firmy Hensel. W wyrobach stosujemy aparaturę czołowych producentów krajowych i zagranicznych takich jak Moeller Electric, Fael Legrand, Siemens, Geyer, Doepke Norden, F&G, Apator, Emiter, Sypniewski, Elester.

Prowadzimy cykliczne szkolenia dotyczące wszelkich nowości pojawiających się na rynku. Szkolenia te prowadzą przedstawiciele firm współpracujcych z nami.
Hurtownia oferuje kompletacje dostaw materiałów dla realizacji inwwestycji energetyki przemysłowej jak i automatyki.

Specjalizuje się w wykonywaniu rozdzielń elektrycznych o szczelności do IP 65, napięciu do 1KV i prądzie do 4000 A w każdej technologii według indywidualnych potrzeb klienta.

Zapewniamy klientowi najlepsze rozwiązania dla energetyki, budownictwa ogólnego oraz przemysłowego w zakresie:

 

  • Produkcja rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia
  • Sprzedaż materiałów elektrycznych hurtowo – detalicznie
  • Organizacja szkoleń zawodowych dla elektryków
  • Projekty i kosztorysy warsztatowe i podwykonawcze

 

Dajemy do dyspozycji najlepsze rozwiązania zastosowań nowoczesnych urządzeń, które w przedsięwzięciach zależnych wpływają na bezpieczeństwo, zmniejszenie zużycia energii elektrycznej oraz na ochronę środowiska według indywidualnych potrzeb inwestora.

Jesteśmy firmą rozwojową. Prowadzimy budowę nowego oddziału w Żorach o powierzchni użytkowej 2 400m2 , zaawansowanego w 90%.

Wieloletnie doświadczenia pozwoliły nam na uzyskanie wyróżnień w 1998 oraz w 1999 r. na Międzynarodowych Targach ELTARG Katowice.

Nasze certyfikaty: